Váš partner v účetnictví a osobní daňový poradce

Plavec & partners, ÚČETNICVÍ a DANĚ

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby a individuální řešení také v oblasti účetnictví a daňového poradenství.

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Komplexní servis v oblasti vedení účetní agendy s ohledem na individuální potřeby klienta.

DAŇOVÉ PORADESTVÍ

Individuální daňové poradenství pro fyzické i právnické osoby s důrazem na proklientský přístup

DAŇOVÉ SPORY

Naši zkušení advokáti Vám poradí s výběrem nejlepší strategie při daňovém sporu, a to jak v daňovém, tak soudním řízení

Mezi nejsilnější zbraně naší společnosti zaměřené na poskytování služeb v oblasti účetnictví a daňového poradenství patří silný potenciál našich daňových poradců opřený o zkušenosti renomované advokátní kanceláře. Naši odborníci jsou připraveni pro Vás naleznout ta nejvhodnější řešení a strategie v jakékoliv životní situaci. Znalosti našich advokátů v oboru finančního práva a zkušenosti našich daňových poradců jsou pravou zárukou jedinečného přístupu šitého na mírů Vašim potřebám.

image002

Kdo řídí hlavní procesy?

Ing. ILONA PLAVCOVÁ

je absolventkou Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy eko- nomické v Praze.

Ilona Plavcová v roce 2000 nastoupila do daňového oddělení mezinárodní poradenské společnosti Price waterhouse Coopers, kde působila až do roku 2003 jako daňový specialista se zaměřením na daň z příjmu právnických osob.

V průběhu svého působení v Price Waterhouse Coopers se jako poradce tuzemských i zahraničních klientů seznámila s postupy daňové optimalizace a účastnila se řady transakcí s mezinárodním dosahem.

V roce 2004 získala pozici finančního kontrolora a daňového specialisty ve společnosti BOSCH Security Systems, kde působila až do roku 2006. Na této pozici obohatila svoje znalosti o praktické zkušenosti z každodenní podnikatelské praxe, finančního řízení společnosti a jejích interních procesů.

Nabízíme více důvodů, proč nám důvěřovat

PROČ SI NÁS VYBRAT?

PROFESIONALITA

Prvotřídní servis, odbornost a kvalifikace, týmová spolupráce, praxe a tradice, pobočky v Praze a Chrudimi, spolupráce se zahraničními AK

KOMUNIKACE

Srozumitelnost, rychlost, dostupnost, schůzky s managementem, pravidelné přehledy kauz, help-line

EFEKTIVITA

Nejlepší poměr cena/výkon, zastupitelnost, sdílení zkušeností, interní právní audit, právní outsourcing, náhrada nákladů dlužníkem, obchodní přístup, zaměření na podstatné

Vstupní konzultaci poskytujeme zdarma

MÁTE ZÁJEM O KONZULTACI?