Se souhlasem našich klientů uvádíme některé významné reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

REBO PRODUCTIONS CZ, spol. s r.o.

Ing. Tomáš Kremr - ředitel

S advokátní kanceláří pana doktora Plavce spolupracujme již několik let a to k naší velké spokojenosti. Dostáváme kvalitní a rychlý právní servis. Kancelář využíváme i k soudnímu vymáhání pohledávek. Velmi si ceníme odborného, individuálního a vstřícného přístupu.

Perfo Linea a.s.

PaedDr. Jiří Pokorný - předseda představenstva

Advokátní kancelář poskytuje služby všem společnostem v rámci naší skupiny. S naší dlouhodobou spoluprácí jsme velice spokojeni a můžeme ji doporučit.

ePojištění s.r.o.

Radek Šeknypl - jednatel

Jako předností Vaší společnosti považujeme profesionalitu,  flexibilitu, preciznost a ochotu vše vyřešit ke spokojenosti klienta.

Pivovar Vyškov

Jsme středně velký pivovar a s advokátní kanceláří Plavec & Partners velmi rádi spolupracujeme již delší dobu. Advokátní kancelář využíváme hlavně k řešení provozních záležitostí a vztahů s majiteli nemovitostí.

NADACE FORUM 2000

Jakub Klepal - výkonný ředitel

Nadace Forum 2000 spolupracuje s advokátní kanceláří Plavec & Partners od roku 2010. Společně a vždy k naší naprosté spokojenosti jsme řešili řadu otázek, souvisejicích s každodenní činností nadace i s organizací komplexních mezinárodních projektů.

Městský rozvojový fond Pardubice a.s.

JUDr. Milos Lebeda - ředitel

AHLBORN - měřící a regulační technika, spol. s r.o.

Ing. Vladimír Kunc - jednatel

Spolupráce je výborná, oceňuji především rychlou orientaci v problematice projednávaných kauz a rychlou reakci.

BZB s.r.o.

Ing. Zdeněk Bulíček - jednatel

Advokátní kancelář Plavec & Partners pro nás byla vždy dobrým partnerem a pomohla nám zvládnout nelehké situace. Rychlé reakce, přehled o řešených kauzách a spolehlivost jsou pro nás velmi důležité aspekty.

AGRA GROUP a.ss

Mgr. Jiří Kopenec - předseda představenstva

Advokátní kancelář Plavec & Partners využíváme dlouhodobě jako naše externí právní oddělení. Petr Plavec je aktivním členem managementu naší společnosti a jako takový je zodpovědný za veškeré právní aspekty naší činnosti.

Merck spol. s r.o.

Mgr. René Bastl - ředitel a jednatel

Jazyková škola hlavního města Prahy Obec Zákolany

Mgr. Hana Friedlová - ředitelka

S prací Vašich zaměstnanců jsme byli velmi spokojeni.

Obec Zákolany

PhDr. Lucie Wittlichová - starostka obce

Vaše advokátní kancelář byla vybrána na základě výběrového řízení mými předchůdci. Protože Vaše služby jsou i za mého dvouletého působení spolehlivé, rychlé a v neposlední řadě i cenově příznivé, neměla jsem důvod k pochybnostem, zda byl výběr dobrý.